Woon en zorgcentrum DE FOYER

A A A

Raad van Bestuur

Afgevaardigd bestuurder

Ronald De Buck

rdebuck@wzcdefoyer.be

Voorzitter Raad van Bestuur

Roger Claeys

Management

Afgevaardigd bestuurder

Ronald De Buck

rdebuck@wzcdefoyer.be

Financieel directeur

Kristel Roelandt

kroelandt@wzcdefoyer.be

Directeur WZC De Zilvermolen

Peter Mornie

pmornie@zilvermolen.be

Sociale dienst / Persoonlijk assistent / Woonassistent

Persoonlijk assistent

Els Van de Wiele

evandewiele@wzcdefoyer.be

0478 99 59 30

Persoonlijk assistent

Astrid Verhagen

averhagen@wzcdefoyer.be

0478 99 77 13

Diensthoofd

Hoofdverpleegkundige Jomewo

Verena Steurbaut

verena.steurbaut@wzcdefoyer.be

Hoofdverpleegkundige

Marianne Van de Velde

MVandeVelde@zilvermolen.be

Hoofdverpleegkundige

Dieter Claus

dclaus@zilvermolen.be

Hoofd Keuken en Onderhoud

Veerle Laroy

vlaroy@wzcdefoyer.be

Hoofd Technische Dienst

Dany De Spiegeleire

ddespiegeleire@wzcdefoyer.be

Preventieadviseur

Heidi Mestdag

hmestdag@weverbos.be

09 330 10 01

Erkend psycholoog

An Lootens

alootens@wzcdefoyer.be