Medewerkers2019-11-29T10:00:13+01:00

Raad van bestuur

Ronald De Buck
Afgevaardigd bestuurder

E-mail: rdebuck@wzcdefoyer.be

Roger Claeys
Voorzitter

E-mail: rclaeys@wzcdefoyer.be

An De Moor
Lid van de Raad van Bestuur

Nelly Muyllaert
Lid van de Raad van Bestuur

José Van Ooteghem
Lid van de Raad van Bestuur

Management

Ronald De Buck
Afgevaardigd bestuurder

E-mail: rdebuck@wzcdefoyer.be

Kristel Roelandt
Financieel Directeur

E-mail: kroelandt@wzcdefoyer.be

Dieter Claus
Directeur Zilvermolen

E-mail: dclaus@zilvermolen.be

Persoonlijk assistent / Woonassistent / Centrale Sociale Dienst

Els Van de Wiele
Persoonlijk assistent

E-mail: evandewiele@wzcdefoyer.be

Pauline Verstraeten
Centrale Sociale dienst

E-mail: pverstraeten@wzcdefoyer.be

Astrid Verhaegen
Centrale Sociale dienst

E-mail: infosocialedienst@wzcdefoyer.be

Cathérine Haesevoets
Woonassistent

Tel: 09 222 52 88
E-mail: chaesevoets@zilvermolen.be

 Veronique Arnedo Martinez
Woonassistent

E-mail: varnedomartinez@zilvermolen.be

Diensthoofden

Sophie Vancraeymeersch
Hoofdverpleegkundige Tulp

E-mail: SVancraeymeersch@zilvermolen.be

Marianne Van de Velde
Hoofdverpleegkundige Roos

E-mail: mvandevelde@zilvermolen.be

Heidi Mestdag
Preventieadviseur

E-mail: hmestdag@wzcdefoyer.be
09 330 10 01

Dany De Spiegeleire
Hoofd Technische dienst

E-mail: ddespiegeleire@wzcdefoyer.be

An Lootens
Erkend Psycholoog

E-mail: alootens@wzcdefoyer.be

Marco Van Haverbeke
Hoofd Keuken

E-mail: mvanhaverbeke@wzcdefoyer.be

Heerweg-Zuid 126
9052 Zwijnaarde
09 222 52 88

Jan Van Aelbroecklaan 64
9050 Gentbrugge
09 330 10 01

Heerweg-Zuid 126
9052 Zwijnaarde
09 222 52 89

Jan Van Aelbroecklaan 64
9050 Gentbrugge
09 330 10 01

Kortrijksesteenweg 775
9000 Gent
09 330 20 35

Sint-Jozefstraat 1 A
9041 oostakker
tel: 0471 40 21 33
info@zcglorieux.be